Blog

Mavi Boncuklu Altın Kolye

Mavi Boncuklu Altın Kolye

 

Enerji, hepimizin yaşantısının temel parçasıdır. Günün herhangi bir anında kendinizi kötü hissettiğinizde, olumsuz düşüncelere kapıldığınızda bu duruma neden olan kötü enerjidir. Kötü enerji çeşitli nedenlerle vücuda toplanarak, olumsuz hislerin ortaya çıkmasına neden olabileceği gibi bu kötü enerjiyi savuşturmak da mümkün olabilmektedir. Asırlardır özellikle Müslüman toplumların, kötü enerjiyi uzaklaştırmak için kullandığı mavi boncuktan faydalanarak, sizde kötü enerjiyi kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. Hatta bu mistik boncuğu mavi boncuklu altın kolye modelleriyle yanınızda her zaman taşıyabilirsiniz.

 

Mavi Boncuklu Altın Kolye ile Şık ve Rahat Kalın

 

Batıl ya da mistik, nasıl bir inanış olarak görüyor olursanız olun hiç şüphesiz mavi boncuğun olumlu etkilerinden haberdarsınız. Bu kötü enerjilerden ve kem gözlerden koruduğuna inanılan mavi boncuğun korumasını gün boyunca yanınızda hissetmek için onu bir aksesuarla birlikte kullanabilirsiniz. Mavi boncuklu altın kolye modelleri ile hem altının getirdiği zarafeti boynunuzda taşıma imkanına sahip olabilir hem de mavi boncuğun koruyucu enerjisinden istifade edebilirsiniz. Kolye, kadınların günlük yaşantılarında şık görünümler elde etmek için kullandıkları zarif bir aksesuar çeşididir ve birbirinden farklı çok sayıda tasarımla kullanıcılara sunulurlar. Aslan Kuyumculuk’un ürün ailesi içerisinde yer alan modelleri incelediğinizde, birbirinden farklı tarzlara sahip kullanıcıların kendilerine hitap eden alternatifi tercih edebilmeleri açısından ürün çeşitliliğinin fazla olduğunu görebilirsiniz. Bu anlamda siz de kendi stilinizi tamamlayabilecek mavi boncuklu altın kolye çeşitleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

 

Mavi Boncuklu Altın Kolye ile Modern Tarzınızı Gösterin

 

Mavi boncuğun antik bir imge olduğunu düşünüyorsanız ve sırf bu nedenle taşımaktan kaçınıyorsanız, burada fikrinizi değiştirebilecek yeni tasarımlardan göz edilmesi gerekiyor. Günümüzün modern tasarım anlayışından yola çıkılarak yeniden yorumlanan altın kolye modellerinde mavi boncuk oldukça zarif görünümlerle karşınıza çıkabiliyor. İnce bir şerit halindeki kolye üzerine yerleştirilmiş minik mavi boncuklar, antik imajın yerine size modernliği vadediyor. Mavi boncuklu altın zincir tasarımını uzun ya da kısa olarak kullanabilir, gün içerisindeki giyim tarzınıza göre kolyenizden gönül rahatlığıyla istifade edebilirsiniz. Mavi, ferahlığı ve rahatlığı temsil eden bir renk olarak altın sarısının keskin, zarif duruşunu dengeler. Bu yönden de altın kolye ile buluşan mavi boncuğun size kontrastlı bir görünüm kazandıracağı da söylenebilir. İster bir gündüz buluşması ister özel bir gece davetinde mavi boncuklu altın kolye ucu ile modern tarzınızı gittiğiniz her yerde açıkça ortaya koyabilme şansına sahip olabilirsiniz.

 

Mavi Boncuklu Altın Kolye Tasarımlarını Keşfedin

 

Sade ve klasik giyim tarzını benimseyenler çoğu zaman kullandıkları aksesuarlarda da bu sadeliği ararlar. Bu anlamda ucunda yalnızca bir adet mavi boncuk bulunan, ince zincir oldukça doğru bir seçim olabilir. Daha kompleks kombinler içinse çok katmanlı zincirlerle tasarlanmış bir altın kolye üzerinde asimetrik yerleşime sahip mavi boncuklar tercih edilebilir. Her açıdan mavi boncuğun iyileştiren enerjisini yanınızda taşıyabilir, farklı tasarım seçenekleriyle kendi stilinizi tamamlama imkanına sahip olabilirsiniz. Mavi boncuklu zincir kolye altın olarak tercih edildiğinde, kullanıcı sahip olduğu şık kolyesini kullandıktan sonra dilediği zaman değeri kaybolmadan satabilir ve dilerse kendisine yeni bir tasarımı alma şansına sahip olabilir. Piyasada yer alan modellerdeki fiyatlar genel olarak tasarımda kullanılan altının kaç ayar ve kolyenin kaç gram olduğuna göre değişebilmektedir. Siz de şimdi kolye tasarımlarımızı göz atmak üzere kategori sayfamıza ilerleyebilir, mavi boncuklu altın kolye fiyatları hakkında bilgi edinerek şıklığınıza uygun olan modeli Aslan Kuyumculuk güvencesiyle hemen sipariş edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X